Nie tylko piłka – Grand Prix Hiszpanii

Sezon 2019 Formuły 1 trwa w najlepsze. W tym roku tytułu mistrzowskiego broni Brytyjczyk Lewis Hamilton, rywalizując z fińskim kolegą z zespołu Mercedes Vatterim Bottasem.

Grand Prix Hiszpanii

Za nimi już konkursy Grand Prix w Australii, Bahrajnie, Chinach oraz Azerbejdżanie i trwają przygotowania do Grand Prix Hiszpanii na torze Circuit de Catalunya pod Barceloną. W sezonach 2017 i 2018 triumfatorem konkursu był wspomniany już Lewis Hamilton.

Jeżeli kierowcy Mercedesa uda się zwyciężyć, będzie to jego czwarty triumf na tym torze i tym samym stanie się on drugim kierowcą w historii toru, który zwyciężyłby tam więcej niż trzy razy. Jak dotychczas dokonał tego tylko Niemiec Michael Schumacher, który triumfował aż 6 razy.

Już za kilka dni przekonamy się, czy Veltteri Bottas, a może Sebastian Vettel z Ferrari zagrożą obrońcy tytułu. Circuit de Catalunya jest miejscem szczęśliwym dla Finów. To tam Miki Hakkinen wygrał w 1998, 1999 i 2000 roku, a jego sukces w roku 2005 i 2008 powtórzył Kimi Räikkönen.

Również i Ty możesz spróbować przewidzieć wyniki nadchodzącego majowego konkursu i zarobić na tym, chociażby obstawiając wyniki u bukmachera. Oferta Fortuny (3. miejsce w rankingu legalnych bukmacherów jakibukmacher.pl) jest szczególnie interesująca, jeżeli wcześniej nie korzystałeś z ich usług.

Zakładając konto możesz liczyć na darmowe 100 zł, które wykorzystasz na zakład. Poprzez to bukmacher Fortuna umożliwia Ci obstawienie bez żadnego ryzyka. Nic nie wpłacasz, nic nie tracisz, a możesz bardzo dużo zyskać. Możesz też liczyć na różnorodne promocje online oraz promocje w punktach.