prawo

Następstwa ustawy hazardowej

Nowelizacja ustawy hazardowej wstrząsnęła dosyć mocno naszym rodzimym rynkiem bukmacherskim. Wiele firm postanowiło się z niego wycofać z dnia na dzień, gdyż konflikt z prawem i omijanie go różnymi nielegalnymi sposobami, nie było w ich stylu. Polscy bukmacherzy z całą pewnością zaczęli od tamtego momentu zacierać ręce i przygotowywać mnóstwo ciekawych ofert marketingowych, które miały namówić graczy do przyjścia do nich.

Wysoki podatek

Wysoki podatek od stawki, który wynosi obecnie 12% zniechęca sporo osób do gry u naszych legalnych firm bukmacherskich. Ustawa hazardowa i jej nowelizacja zabrania gry u zagranicznych firm i mimo, że są sposoby na obejście blokowania przez rząd stron, to mało kto chce podejmować takie ryzyko i naruszać prawo. Polscy bukmacherzy doskonale wiedzą, że podatek odstrasza klientów i starają się nieco zniwelować konieczność jego odprowadzania przez liczne promocje. Organizowane są między innymi promocje happy hours, dzięki którym gracz może zdobyć 14% więcej do wygranego kuponu.

Jest to więc świetna rekompensata i zyskujemy nawet 2% więcej, po podliczeniu wszystkich plusów i minusów. Promocje tego typu są najczęściej organizowane przez bukmacherów podczas imprez mistrzowskich lub innych ważnych spotkań, o których jest głośno. Firmy wiedzą bowiem, że w tych dniach dokonuje się najwięcej wpłat i warto dodatkowo skusić gracza, by wybrał wpłatę właśnie do ich serwisu.