Co warto wiedzieć o bukmacherze Forbet?

Forbet jest legalnym bukmacherem, który cieszy się sporą popularnością wśród polskich typerów. Jest to nowoczesny bukmacher, który przyciąga nieprzeciętnym bonusem powitalnym. Oprócz tego można liczyć na bogatą i zróżnicowaną ofertę zakładów. Działania marketingowe tego bukmachera także przemawiają na jego korzyść. Czas najwyższy dowiedzieć się czegoś więcej o tym zakładzie bukmacherskim i sprawdzić, czy rzeczywiście warto na niego postawić.

Bonus w Forbet

Każdego z nas w przypadku zakładów bukmacherskich bardzo interesuje to, co mają do zaoferowania swoim nowym graczom. Oczywiście oprócz bonusa można liczyć także na promocje w Forbet. Jeszcze parę lat temu trzeba było zadowolić się niemałym bonusem bez depozytu w postaci dwudziestu złotych, ale teraz nowi gracze mogą liczyć na uzyskanie aż do 1200 złotych. Jest to oferta powitalna w postaci bonusa w wysokości 70%. W celu otrzymania takiej nieprzeciętnej kwoty, należy oczywiście zarejestrować się w serwisie Forbet, a następnie złożyć depozyt w wysokości 1734 złote. Najpierw należy wpłacić 400 złotych, potem 534, a na koniec 800 złotych. Bonusowe pieniądze będą dostępne po czterokrotnym obrocie po kursie min. 1.3.

Jakie są opinie o Forbet?

Niektórzy gracze uważają, że uzyskanie bonusu powitalnego jest stosunkowo skomplikowanym procesem zważywszy na to, że jest on podzielony na trzy oddzielne depozyty. Ponadto każdy z nich jest podzielony na dwa obroty. Możliwość uzyskania aż 1200 złotych sprawia, że jednak warto spróbować. Zawsze można liczyć też na support. Konsultanci tego bukmachera są dostępni codziennie od rana do północy. Typerzy cienią sobie wysokie kursy, promocję Combo Expert, transmisje wideo i cyklicznie pojawiające się oferty specjalne.